İlk SMS Üyelik Süreci

HIZLI ÜYELİK ANINDA AKTİVASYON

İlkSMS'in bu ayrıcalıklı hizmeti sadece "birkaç TIK" uzağınızda...
Aşağıda uzuuun uzuun anlattıklarımız en fazla 10 dakikanızı alacak ve biz de en hızlı şekilde tamamlamak için gayret edeceğiz...

image
ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Kurum bilgilerinizle veya bireysel olarak ücretsiz üyelik gerçekleştirdikten sonra, ekibimiz size dönüş sağlayacak ve panelinizi teste açık hale getirecektir. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız panel özellikleri ve sistem kullanımı hakkında sizi bilgilendircek ve eğitim verecektir. Size verilen 24 saat test süresi içinde sistemimizin tüm özelliklerini test edip hediye sms kredinizle deneme mesajları gönderebileceksiniz.
Üyelik ve deneme süreci tamamen ücretsizdir, kredi satın alma zorunluluğu veya faturalandırma söz konusu değildir!

image
EVRAKLARINIZI GÖNDERİN

Satın almaya karar verdiğinizde giden mesajlarında görünecek SMS başlığını size tanımlayabilmemiz için BTK (BilişimTeknolojileri Kurumu) tarafından talep edilen Abonelik sözleşmesi, Kimlik ve Görev yeri belgenizi göndermeniz gerekmektedir. Abone sözleşmesi'ni doldurup okul mührü/kaşesi ve imza ile onayladıktan sonra, yanına kimlik fotokopinizi (Okul Yetkilisine ait kimlik fotokopisi geçerlidir. Üzerine '"Toplu sms üyeliğim içindir, farklı amaçla kullanılamaz" gibi bir metin yazabilirsiniz.), Görev Yeri Belgesi (Mebbis sistemi üzerinden alınır) ve ikametgah belgesini (güncel tarihli ve barkodlu olacak şekilde e-devlet üzerinden alınır.) ekleyerek destek@ilksms.com mail adresimize veya veya panel üzerinden evraklarını kolayca yükleyerek bize ulaştırmanız gerekmektedir. Aktivasyon süresi ortalama 30dk sürmektedir.

image
KREDİ YÜKLEMESİ YAPIN

Süre sınırı olmayan ve SMS paketlerimizden seçiminizi yapın ve ödemesini Havale/EFT ile kayıtlı banka hesaplarımıza yapın, anında kredi yükleme işleminiz gerçekleştirilecektir. Lütfen evraklarınızı tam ve eksiksiz gönderip ve sms başlığınız onaylanmadan ödeme yapmayınız. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra sizi bilgilendirip satın alma işlemi hakkında ayrıca geri dönüş sağlayacağız.
SMS paketlerimizin kullanım süresi olmayıp istediğiniz zaman içinde kullanabilirsiniz. SMS paketiniz azaldıktan veya bittikten sonra tekrar yeni paket satın alabilirsiniz.

image
KULLANMAYA BAŞLAYIN

Artık kullanmaya hazırsınız! Yüklenen kredinizle, internet bağlantısı bilgisayar veya cep telfonunuz üzerinden, dilediğiniz yerden ve günün 24 saati SMS gönderebilirsiniz. Herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız size özel tanımlanan Müşteri Temsilciniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Okul toplu sms hizmetimiz hakkında tüm soru ve destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin..

0212 909 2554

Aklınızda Soru Kalmasın

Sizlerden gelen abonelik evrakları ile ilgili soruları cevapladık.

Sunucu kaynaklı sisteme geçici süreliğine giriş yapılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eğitimin Takipçisi
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al Ortaklık Formu Ara