Toplu SMS

Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS; firmaların, bireysel kullanıcıların, derneklerin ya da okulların her türlü mesaj içeriklerini tek seferde milyonlarca kişiye iletmesine yarayan iletişim aracıdır. Toplu SMS aracılığıyla reklam, kampanya, özel gün ya da bilgilendirme mesajlarınızı alıcılarınıza iletebilir, her türlü bilgilendirmeden hemen haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Toplu SMS göndermek, iletişim araçları arasında en düşük maliyetli yol olduğundan, en çok tercih edilen iletişim aracıdır.

Toplu SMS hizmeti, okul ve eğitim kurumları arasında çok hızlı ve düşük maliyetli olduğundan dolayı en çok tercih edilen iletişim aracıdır.

image

Toplu SMS Ne İçin Kullanılır?

Her sektör kendince bir nedenle Toplu SMS kullanma ihtiyacı duyabilir ama söz konusu eğitim kurumları olduğunda veli bilgilendirmeleri, deneme sınavı tarihleri, sınav sonuç bilgilendirmeleri, kuruma özel hatırlatıcı ya da bilgilendirici mesajlar gibi birçok konuda toplu mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz. İlkSMS’in sunmuş olduğu E-Okul entegrasyonu sayesinde de e-okul üzerinde bulunan bilgilerinizi güvenle kendi panelinize aktarabilir, mesajlarınızın iletilmesini sağlayabilirsiniz

image

Toplu SMS Sistemi Neden Tercih Edilmeli?

Toplu SMS Sistemi, aynı anda milyonlarca kişiye ulaşmanın en kolay, hızlı ve pratik yoludur. Panel içerisinde bulunan raporlama seçenekleri sayesinde mesajlarınızın iletilme durumları hakkında bilgi almanıza da yardımcı olur. Toplu SMS gönderme programları sayesinde mesajlarınızı güvenilir ve yasalara uygun olarak başlıklı SMS kapsamında gönderebilirsiniz.

image

Başlıklı SMS Nedir?

Toplu SMS gönderirken, SMS başlığınız rastgele bir telefon numarası yerine kurum adınızla iletiliyorsa bu işlem başlıklı SMS gönderim kapsamına girmektedir. Başlıklı Toplu SMS sayesinde ise, alıcılarınıza kurum isminizle SMS göndererek kimden mesaj aldıklarını görme imkânı yaratabilirsiniz.

image

Eğitim Kurumları İçin Okul SMS Sistemi

Günümüzün getirdiği yeniliklere rağmen popülerliğini kaybetmeyen bir iletişim aracı olan Toplu SMS, eğitimciler için büyük önem arz etmektedir. Bu sistem sayesinde kurumunuza ait tüm öğrencilere ve velilerle iletişim kurabilir, tek bir tuş aracılığıyla saniyeler içerisinde mesajlarınızı iletebilirsiniz. Yalnızca veli-öğrenci ilişkisi değil, kurum içerisinde çalışan personelleriniz ile de anında iletişim kurabilmek, gerekli bilgilendirmeleri günün her saati iletebilmek için okul SMS sistemi kullanmak, tüm eğitim kurumları için öncelik sıralamasında üst noktalarda gelmektedir.

image

E-Okul SMS Sistemi Nedir?

E-Okul SMS hizmeti, e-okul ile entegreli çalışarak sistemdeki verilerin görüntülenmesine yarar. E-okuldan alınan bilgilerle velilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Sistem üzerinden alınan bilgiler kesinlikle izinsiz veya yasal olmayan veri kapsamına girmemektedir. E-Okul ile entegreli olan SMS sistemi sayesinde fazla zaman harcamadan saniyeler içerisinde öğrencilerinizin bilgilerini kendi panelinize aktarabilir, bu bilgiler doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

image

E-Okul Entegresi İle Toplu SMS Gönderimlerinizi Kolaylaştırın

E-Okul üzerinden alınan bilgiler aracılığıyla veli bilgilendirme, devamsızlık, sınav sonuç mesajlarını tek tuşla velilere yollayın.

Deneme sınavı hatırlatmaları, toplantı ve duyuru bilgilenrimelereini sms paneli üzerinden sınıf gruplarına anında yollayın.

Sadece velilerinizle değil, klurum içi iletişimde öğretmen, diğer personelinize anında mesaj ile ulaşın.

Ayrıca, size sunmuş olduğumuz 9 farklı devamsızlık modülü sayesinde mesaj gönderimlerinizi otomatikleştirebilir, alt kullanıcı özelliği sayesinde de müdür, müdür yardımcıları ya da öğretmenlerinizle birlikte tek bir panel üzerinden tüm işlemlerinizi

Sunucu kaynaklı sisteme geçici süreliğine giriş yapılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eğitimin Takipçisi
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al Ortaklık Formu Ara