Neden 'iLKSMS' Okul Sms Sistemi?

İşinizi Kolaylaştırıp Hayatınızı Güzelleştiren Özelliklerimiz

Bildiğiniz SMS Sistemlerini unutun, İLKSMS kalitesiyle farkı yaşayın...


service

e-Okul uyumlu

Kolayca e-Okul sisteminden öğrenci bilgilerini alıp rehberinizi oluşturun. Günlük devamsızlığı tek tuşla yollayın. Devamsızlık Mektubu ile yasal bildirim yapın.
Posta masraflarından kurtulun.

service

Uygun Fiyatlı

Aynı hizmeti verdiğini iddia eden firmalardan daha uygun fiyatlar ile kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz."Uygun Fiyata Kalite" bizde.

service

Alt kullanıcı özelliği

Müdür yardımcısı ve Öğretmenlerinizi alt kullanıcı olarak tanımlayıp yetkilerini ayarlayın. İstediğiniz miktarda kredi yükleyip, raporları takip edin.
Kontrol hep sizde.

service

9 farklı devamsızlık modülü

İster e-okuldan tek tuşla günlük, toplu devamsızlık veya devamsızlık mektubu yollayın. İsterseniz okul numarası veya sınıftan seçip yetiştirme kursu vb. 9 farklı modülle devamsızlık gönderin.

service

Detaylı SMS raporlama

Tüm detay ve raporlar elinizin altında. Giden ve gitmeyen mesaj sayısı, hatalı ve geçersiz numaralar. Tüm raporları Excel veya Word türünde indirin. Gitmeyen mesajlar iade edilir, ekrandan takip edin.

service

Pratik ve kullanışlı panel

ARGEciyiz ve sizin için çalışıyoruz! Sektördeki en pratik ve işlevsel panel ile karşınızdayız. İster Web'ten isterse de mobilden kullanın.
Facebook kullanmak kadar basit:)


İlk olarak tereddüdlerim vardı daha sonra Okulumuz için aldık. Bir sıkıntı yaşamadık memnunuz destek konusunda da sağolsunlar her zaman yardımcı oluyorlar.
author
Yasin CAN
Okullara özel panelleri olduğunu öğrenince ilksms e gectik. e-okuldan veli bilgilerini alabiliyor olmamız çok büyük kolaylık oldu.
author
İbrahim KUZULUOĞLU
İlk Sms mesaj sistemini eski okulumda 8 yıl kullandım. Çok memnun kaldım Yeni atandığım okulda da kullanmaya başladık. Güvenilir ve menüsü çok kullanışlı.
author
Metin TOPÇU
Hizmetinizden gayet memnunum. Anında geri dönüş sağlıyorsunuz. Her soruma ayrıntılı cevap alabiliyorum. Teşekkür ediyorum.
author
Salih GÖKMEN
image
Size Özel Temsilcisi

Tüm üyelerimize özel müşteri temsilcisi atanır. Destek ve kullanım ile ilgili doğrudan iletişimde olun, sırada beklemeyin.

image
Ücretsiz Teknik Destek

Panel kullanımı, Rehber kaydı, Devamsızlık ve duyuru mesajı gönderme... ihtiyacınız tüm destek talepleriniz için anında çözüm.

image
Güven Dolu YIL

Güven inşa etmek zordur hele bir de online ortamda! Bize referans olan binlerce müşterimizle bunu başardığımıza inanıyoruz.

Sunucu kaynaklı sisteme geçici süreliğine giriş yapılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eğitimin Takipçisi
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al Ortaklık Formu Ara