Bilgisayar - Bilişim Öğretmenleri İLKSMS'i Tavsiye Ediyor

Bilgisayar / Bilişim Öğretmenleri Bizi Tavsiye Ediyor

Ülkemizin dört bir köşesinde yer alan okullarımıza hizmeti online ortamda - internet üzerinden vermenin en önemli sorunu güven meselesidir. Yıllar içerisinde edindiğimiz izlenime göre kurumlar çalışacağı firmayı bizzat görmeyi tarcih etmekte fakat, bunun mümkün olmadığı durumlarda ise "REFERANS" aramakta.
Bildiğiniz gibi teknoloji konusu açılınca okulda ilk başvurulan kişiler Bilgisayar veya Bilişim öğretmenleri olmaktadır.
Forumlarda okullarında kullanmak için en iyi mesaj sistemini araştıran ve bizi tavsiye eden meslaktaşların "ilksms" hakkındaki yorumlarını bir araya toplayıp sizinle paylaşmak istedik.

Tavsiye edebileceğiniz toplu sms hizmeti varmıdır?
Arkadaşlar iyi akşamlar.Velilerimize bilgilendirme yapmak amacıyla toplu sms hizmeti satın almak istiyoruz. Forumda araştırma yaptım ama genelde mesajlar biraz eski en güncel olarak kullanan arkadaşlarım varsa acaba bana yardımcı olabilirler mi... Okulumuz 400 öğrenciden oluşmaktadır.
önerebileceğiniz bir hizmet kuruluşu yada bir program varmıdır.Adamlarla anlaşma yaparken önereceğiniz bir şeyler varmıdır.. araştırmalarım sonucunda adamlarla telefonda pazarlık yapınca baya bir fıyat kırıyorlarmış Resim-1
E-okul sms gönderme programı
Arkadaşlar müdür bey benden veli, öğrenci ve öğretmenlere sms ile bildirim yapmak için sms programı talep etti.
Kullandığınız ve memnun olduğunuz sistem hangisidir. Resim-2
Sunucu kaynaklı sisteme geçici süreliğine giriş yapılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eğitimin Takipçisi
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al Ortaklık Formu Ara