OKUL İÇİN SMS SİSTEMİ

Okul İçin SMS Sistemini Neden Tercih Etmeliyim?

İlkSMS Okul SMS Sistemi okulların kullanmakta oldukları yazılımlar ve e-Okul ile %100 uyumludur. Devamsızlık, Veli Toplantısı, Sınav Sonucu gibi önemli bildirimlerinizi velilere ulaştırmak için kolay, pratik ve kısa bir yol izlemenizi sağlar. Okulunuzdaki iletişim ağını güçlendirerek okulun eğitim seviyesini bir üst sınıfa taşır.

Okul SMS Sistemi tüm eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiş toplu sms altyapısına sahiptir. Devlet veya Özel okul farketmeksizin Anaokul, İlkokul, Ortaokul, Lise ve diğer tüm eğitim kurumların ihtiyacına uygundur.

Mesaj sistemini okulunuza kurmanız için birkaç dakikanız yeterlidir. Kurumunuzun ihityacına göre oluşturulmuş Okul Sms sistemi paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

image
Tek Tuşla Devamsızlık Mesajı Yolla

E-okul uyumlu Günlük veya Toplu devamsızlık sadece bir tıkla. Ayrıca okul numarasıyla 9 farklı devamsızlık mesajı yollayın.

image
Sınırsız Alt Kullanıcı, Kontrol sende Olsun

Dilediğiniz sayıda alt kullanıcıyı/öğretmeni yetkilendirip, ana hesap üzerinden tüm işlemleri kontrol edin.

image
Hem Anne, Hem Baba Telefonunu Kaydet

Bir öğrenciye ait 2 farklı veli adı ve telefon numarası girebilir, İster sadece birine isterse de ikisine aynı anda SMS gönderin.

image
Okul Numarası ile Kolay SMS

Öğrencilerin sadece okul numarasını girerek kolayca mesaj gönderin, üstelik öğrenciye/ veliye özel hitaplı mesaj ayrıcalığı ile.

image
Gelişmiş Rehber Kayıt Sistemi

Pansiyonlu, birden fazla okul türü ve etkinlik grubu olan okullara özel sistem, hiç bir kayıt karışmaz dilediğiniz gibi filtreleyin.

image
Sınav Sonucu Modülleri

Hem E-Okul sınav sonucu hem de piyasadaki tüm Deneme Sınavı firmaları ile %100 Uyumlu sistemimizle sonuç gönderin.

image
Tek Tuşla e-Okul Rehber Kaydı

Rehber işlemleri hiç bu kadar kolay olmadı. e-Okul öğrenci kayıtlarınızı tek tuşla sınıf bazında aktarın. Ayrıca Excel listeleri ile personel veya öğrencileri hiç uğraşmadan topluca tek seferde kaydedin.

image
Rehberiniz Kolayca Güncelleyin

İletilmeyen mesajları/ yanlış verilen telefon numaralarını en aza indirmek parmağınızın ucunda! Raporlardan sadece iletilmeyenleri Excel sınıf listesi formatında raporlayıp ve kolayca güncelleyin.

Sunucu kaynaklı sisteme geçici süreliğine giriş yapılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eğitimin Takipçisi
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al Ortaklık Formu Ara