Mobil UYGULAMA

image

İlkSMS MOBİL UYGULAMAMIZLA Kolayca SMS Gönderin

İlkSMS panelinden yaptığınız bir çok işlemi mobil uygulamamız üzerinden de kolayca yaparsınız. Bilgisayar başında olmadığınız zamanlar cep telefonunuzdan da mesaj gönderme ihtiyacınız olabileceği düşünülerek geliştirdiğimiz tasarlanan mobil uygulamamız hep cebinizde olsun!

İlkSMS Mobil Uygulamasının - Püf Noktaları

image

SMS GÖNDER

Mobil uygulamamızın SMS Gönder bölümünden Sınıf/Gruplara Toplu SMS, Seçilen Kayıtlara SMS, Telefon Numaralarına veya Devamsızlık mesajlarını kolayca yollayın.

image

ŞABLONLAR

Kayıtlı şablonlarınız üzerinden; istediğiniz şablonu seçerek üzerinde düzenleme yaptıktan sonra SMS mesajlarınızı kolayca gönderebilirsiniz.

image

RAPORLAR

Gönderim yaptığınız tüm SMS'lere ait bilgilerin raporlarını görebilirsiniz. SMS Raporları içerisinde ayrıca gönderilen SMS miktarı, iletilen ve iptal edilen SMS raporlarına da ulaşmanız mümkün.

photo
image

KAYIT EKLE

Kayıt Ekle bölümünden rehberinize öğrenci veya öğretmenlerinizi kaydedin. Örneğin okul numarası, öğrenci adı ve soyadı gibi seçenekler ile öğrencini veli bilgilerini girebilirsiniz.

image

REHBER

Rehberinizde kayıtlı olan öğrenci ve velisinin ad soyad ve telefon numarasından rehber kaydını bulabilirsiniz. Bulduğunuz kayıt üzerinde güncelleme yapabilirsiniz.

image

S.S.S

Bu bölümünden uygulamanın işlevleri, nasıl kullanılır, kullanıcının sıkça sorduğu genel soruları görüntüleyebilir ve ihtiyacınız olan bilgiyi bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet sitemizin S.S.S sayfasına girebilirsiniz.

Mobil Uygulamayı Nasıl Yüklerim?

local-seo local-seo local-seo


Mobil uygulamamızı Android, iOS ve Huawei işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızdan yükleyebilirsiniz. Bunun için market arama kısmına "ilksms" yazmanız yeterli olacaktır. Yükleme bölümüne girdikten sonra yükleme bölümünün talimatlarına uyarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Sunucu kaynaklı sisteme geçici süreliğine giriş yapılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eğitimin Takipçisi
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al Ortaklık Formu Ara