0212-909-2554
0212-909-2554

İlkSMS = İYİ Yazılım + VIP Hizmet

Herhangi bir ilkSMS paketini satın aldığınızda, en iyi hizmeti almaya hak kazanırsınız.

Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Sağladığımız Hizmetlerimiz

Bilinen sistemlerin aksine hizmetleri her saniye güncelleyen ve yenileyen İlkSms ayrıcalıklarından faydalanın

service

Bizlere üyelik oluşturarak VIP hizmet almaya hak kazandınız. Tüm İlkSMS müşterileri bizim için ayrıcalıklıdır. İlksms üyesi aldığı paket fark etmeksizin en iyi hizmeti alır. Ücretsiz!

service

Paketlerimizin kullanım süresi yoktur. Dilediğiniz süre içinde tüketebilirsiniz. İlksms kullanan okulların kredisi hiçbir zaman silinmez.

service

%100 para iadesi. İlksms müşterileri herhangi bir sebepten dolayı kalan bakiyenin iadesini istediği zaman talep edebilir ve bunu biz de memnuniyetle yaparız.

service

Bizde önce güven ve kullanıcı esastır. İlksms müşterisi önce dener sonra öder. Sizlerin maddi zorluklarını biliyoruz, rahat olun; Ödemenizi 30 gün içinde yapmanız opsiyonu ile almak istediğiniz paketin %10 kısmı hemen yüklenir.

service

Üyelik aşamasından göndereceği ilk mesaja kadar İlksms müşterisine özel temsilcisi destek olur. Ücretsiz!

service

Süre sınırlaması olmadan kullanım ve diğer merak edilen konular hakkında her İlksms müşterisine atanan müşteri temsilcimiz gerekirse bilgisayarınıza da uzaktan bağlanarak eğitim verir. Ücretsiz!

service

Her şey dahil. İlksms olarak müşterilerimizden ek hizmet bedeli, teknik destek, mobil uygulama veya hat bedeli almıyoruz.

service

Her türlü destek ve bilgi için İlksms müşterilerimiz bizlere 0212-909-2554 nolu hattımızdan haftanın 7 günü 09:00-22:00 arası ulaşıp bilgi alabilir.

service

Sürpriz yok memnuniyet var. İstediğiniz paketi talep edip 30 gün boyunca test edebilirsiniz. İlksms üyesi hizmetten memnun kalmazsa ödeme yapmaz.

Bizi Tanımlayan Hizmetlerimizi Önce Deneyin

Hızımızı Test Edin

Aşağıdaki alana telefon numaranızı yazın, hızımızı görün!

Demo Hesabı Açın

Sadece telefon numaranızla kaydolup, sistemimizi tanıyın!

Kurumuma Özel Teklif İstiyorum

Size özel fırsatları merak mı ediyorsunuz ?
Yandaki formu doldurarak detaylı teklif talebinde bulunabilirsiniz. Destek birimimiz, merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştıracaktır.

Hala karar veremediniz mi? Çağrı merkezimizi arayın, kurumunuza uygun paketi beraber belirleyelim...

0212 909 2554